Tel: 053-2204444

Samen met onze mensen stellen we onze klanten centraal. We verwachten een interactie tussen onze klanten en onze medewerkers, waarbij we uitgaan van wederzijds vertrouwen. 

Samen werken aan een goed resultaat en realisatie van de wensen van onze klanten.
Onze medewerkers zijn de basis van ons bedrijf. Binnen Emondt hechten we waarde aan een goede werksfeer waarbij de kwaliteiten van elke afdeling ten goede aan onze klant komen.
Graag stellen wij u voor aan onze mensen, die werken op de
verschillende afdelingen.

Onze mensen

Ing. H. H. Roerink - Algemeen Directeur  
h.roerink@emondt.nl

Ing. F. Ulrich - Technisch Directeur
f.ulrich@emondt.nl

P. Huuskes - Hoofd Interieurprojecten
p.huuskes@emondt.nl

B. Eggers - Hoofd Emondt Multiclima
b.eggers@emondt.nl 

Yvonne Roerink-Versteeg
y.roerink@emondt.nl


Administratie: 
Karin Bloem - k.bloem@emondt.nl
Janine Klein - j.klein@emondt.nl
Harold Nijhuis - h.nijhuis@emondt.nl
Ilse Savci - i.savci@emondt.nl 

Personeelsfunctionaris:
Esther de Bie-Schut - e.debie@emondt.nl

Interieurprojecten:
Chrissy Evers - c.evers@emondt.nl
Stevan Gervink - s.gervink@emondt.nl
Moniek Mulder - m.mulder@emondt.nl
Renske Slotman - r.slotman@emondt.nl
Chris Wenzel - c.wenzel@emondt.nl
Stefan Westendorp - s.westendorp@emondt.nl

Emondt Multiclima: 
Martijn Steunenberg - m.steunenberg@emondt.nl
Marco Veldman - m.veldman@emondt.nl
Mark Weggen - m.weggen@emondt.nl
Joop Wiersma - j.wiersma@emondt.nl

Service & Onderhoud planning:
Rene Oude Groote Beverborg - r.beverborg@emondt.nl
Frank Jan Niks - f.niks@emondt.nl

Koeltechniek: 
Niek Rinsema - n.rinsema@emondt.nl
Wietse Smit - w.smit@emondt.nl
Martin Jan Tempelman - m.tempelman@emondt.nl

Magazijn en logistiek:
Marcel Smits - m.smits@emondt.nl

Service/Project/koelmonteurs:
Thijs van Aarsen
Nick Adolfsen
Jan Bakker
Bjorn Bennink
Pedro Biesma
Robert ten Bokum
Jos Bosch
Stefan van de Burgt
Martin ter Braak
Ruben Brinks
Mellek Dogan
Jimmy Ensink
Jeroen Geuvers
Xaver van Hiele
Marcel van Klaveren
Geert Kroezen
Dinand Lansink
Bouwe van der Meulen
Jurgen Modderkolk
Arjan Noordink
Kaizak Qiroyan
Jodi Roozendal
Joey Sauer
Pascal Schurink
Sander Veldhuis
Nick Wagenaar
Wim van der Woude